Y Ü K L E N İ Y O R
Kartal & Maltepe İSTANBUL info@optimalotomotiv.com.tr 0216 383 55 55

İstanbul İletişim Bilgileri

  • Kartal & Maltepe İSTANBUL
  • info@optimalotomotiv.com.tr
  • 0216 383 55 55

Bodrum İletişim Bilgileri

  • Bodrum Açıkkırlar Mevkii Atatürk Blv 1.Cad.No.297 Konacık Bodrum Muğla (Yeni Devlet Hastanesi Karşısı)
  • bodrum@optimalotomotiv.com.tr
  • 0 252 363 93 70

Sosyal Medya Hesaplarımız

Optimal Otomotiv | Özel Servis

Caroutlet Otomotiv Ltd. Şti. & Kutay Hasar Onarım Merkezi San. ve Tic. A.Ş

Optimal Otomotiv Bodrum - Caroutlet Otomotiv Limited Şirketi

TSE 12047 Belgesine sahip Bodrum'un en büyük ve En Kapsamlı Özel hasar onarım servisidir. Tesisimiz 1500 M2 Kapalı Alana Kuruludur. Tesisimizde aylık ortalama 350 Araç onarımı eğitimli uzman kadroyla ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılmaktadır.
Tesislerimizde Kaporta , Boya , Mekanik , Boyasız Göçük Düzeltme ,Dolu Onarımı , Plastik Parça Onarımı , Tampon Tamiri , Jant Tamiri , Oto Kuaför, Seramik Kaplama , Oto Kiralama gibi hizmetler sunulmaktadır. Tesisimiz 25 Sigorta ile Anlaşmalıdır. Birçok Kaskoda hasarsızlık indirimi bozulmadan onarım imkanı sağlamaktayız 0 546 499 24 24 Numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


Günümüz ekonomik şartlarında değiştirmek yerine onarmayı tercih eden yapımızı tercih eden müşterilerimiz ve iş ortaklarımız bu sayede kazançlı çıkmaktadır.
Müşterilerimizin araçlarında gereksiz yere parça değişimi yapmamaktayız, Parçaları gerekirse lokal boyanmakta , Tramer kaydı gereksiz yere yükselmemekteyiz Böylece aracınızda tramer kaydı yükselmeyecektir.

İş Ortaklarımız Yetkili sevislere oranla daha düşük maliyetler ödeyerek hasarlarını tesissilerimizde garantili olarak yaptırmaktadır.
Hasarlarınıza Optimal Çözümler Üretmek için istanbulda 2018 Yılında Bodrum'da 2023 yılında başlamış olduğumuz yolculuğa sizleri de davet ediyoruz.


Optimal Otomotiv İstanbul - Kutay Hasar Onarım Merkezi San. ve Tic.A.Ş

İstanbul'un En Profesyonel  Boyasız Göçük Düzeltme merkezidir. Detaylı bilgiler için 0 546 499 24 24 Numaralı hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Telefon
WhatsApp