Y Ü K L E N İ Y O R
Kartal & Maltepe İSTANBUL info@optimalotomotiv.com.tr 0216 383 55 55

İstanbul İletişim Bilgileri

  • Kartal & Maltepe İSTANBUL
  • info@optimalotomotiv.com.tr
  • 0216 383 55 55

Bodrum İletişim Bilgileri

  • Bodrum Açıkkırlar Mevkii Atatürk Blv 1.Cad.No.297 Konacık Bodrum Muğla (Yeni Devlet Hastanesi Karşısı)
  • bodrum@optimalotomotiv.com.tr
  • 0 252 363 93 70

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bodrum Mekanik Bakım Onarım

TSE 12047 Belgesine Sahip  olan tesisimizde aracınızın üretici garantisi bozulmadan periyodik bakım ve onarımını gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

İsterseniz bunu size kısaca açıklayalım..

Öncelikle Garanti nedir?: Garanti satın alınan ürünün imalat yada İşçilik kusurlarına karşı tüketiciyi belli bir süre koruyan zorunlu bir tahhüttür. Türkiyede her üründe garanti süresi en az iki yıl olmak zorundadır.Bazı üreticiler bu süreyi 3 Yıl yada 5 yıl gibi gönüllü olarak uzatabilmektedir. Ancak bu üreticiler de kilometre ile sınır koymaktadır.

Otomobillerde ve Ticari araçlarda garantiye değinecek olursak bu süre zarfında kullanım hatanızdan kaynaklanmayan ve üreticilerin garanti dışı olarak sınıflandırmadığı her arıza ücretsiz olarak giderilir veya değişmesi gereken her parça ücretsiz olarak değiştirilir.

Bakım Nedir ? Bakım bir aracın kullanım süresince aşınma veya eskime nedeni ile değiştirilmesi gereken ömürlü parçalardır. Dolayısı ile garanti kapsamına girmeyen parçalardır.

01.01.2007 Tarihinde yürürlüğe giren blok muafiyeti yasasına göre; TSE 12047 Hizmet yeterlilik yetki belgesine sahip servislerde Aracının normal bakım veya tamirini bağımsız bir serviste yaptırdığı için tüketici araç üreticisi veya ithalatçısı karşısında garanti hakkını kaybetmez!"

Önemli Not:  Kullanılacak Yağlar, Filtreler ,Kayışlar ve Balatalar TSE Standarlarında olmak zorunda!!!

Aracınızın Periyodik bakımlarının zamanında yapılması , Sizi ve ailenizin daha güvenli bir yolculuk yapmasını , Aracınızda oluşabilecek ve mevcudunda bulunan arızaların giderilmesini, Aracınızı daha uzun süre ile kullanmanızı ,Aracınızdan gerekli performansı almanızı sağlar, Tesisimizde uygun fiyatlı mekanik bakım ve onarımlarınızı gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

https://www.optimalotomotiv.com.tr/hizmet-icerik/bodrum-mekanik-bakim-onarim-22

Bodrum Mekanik Bakım Onarım
Telefon
WhatsApp